ПЛЯЖНИЙ ВІДПОЧИНОК

У столиці непросто знайти чистий, спокійний, малолюдний пляж, облаштований усім необхідним. Але ми знаємо, де його шукати! Ласкаво просимо до сучасного комплексу відпочинку «Дніпровська Рив’єра», що знаходиться на острові Жуків. Заклад має власний вихід до Дніпра та пропонує гостям широкий спектр розваг. У комплексі є ресторан, банкетні зали із закритими та відкритими терасами. Тут можна відпочивати і проводити заходи різного формату: весілля, корпоративи, Дні народження.

 

Ресторанний комплекс «Дніпровська Рив’єра» чекає всіх, кого цікавить комфортний пляжний відпочинок у Києві та можливість водночас смачно поїсти та приємно провести час. У вашому розпорядженні чистий піщаний пляж, басейн, шезлонги, водні гірки, катамарани, дитячий ігровий майданчик. Ми чекаємо на вас!

пляж
ПЛЯЖНИЙ ВІДПОЧИНОК

Пляж «Дніпровської Рив’єри» — один із найкращих у Києві, з чистим пісочком, зручними шезлонгами, комфортними бунгало та м’якими «мушлями». Ми дбаємо про ваш комфорт і щодня пильно доглядаємо за територією. Пляж розташований на березі Дніпра. Якщо ви хочете поплавати у річці чи басейні, позасмагати, смачно поїсти та насолодитися прохолодними напоями, завітайте до нас!

водні розваги
ПЛЯЖНИЙ ВІДПОЧИНОК

Якщо вам набридло засмагати на пляжі, пропонуємо активні розваги. Водні мотоцикли, катамарани, фантастичні гірки — буде весело! Все обладнання сучасне, протестоване і на 100% безпечне.

ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК
ПЛЯЖНИЙ ВІДПОЧИНОК

У «Дніпровській Рив’єрі» відпочивають цілими родинами, тож ми облаштували дитячий майданчик із батутом, гіркою, лабіринтами, гойдалками та ігровою зоною для малечі. Наш майданчик — сучасний, безпечний та цікавий. Насолоджуйтесь повноцінним відпочинком, доки ваші діти зайняті захоплюючими іграми.

РЕЗЕРВ